Kādēļ Kredīti vienā

 
  

Federālā konsolidācijas aizdevumi ir izcils alternatīva skolēniem ir grūtības sekot līdzi maksājumiem. Tomēr skolēniem jāapzinās, ka pilns process konsolidēt aizdevumus nevar būt pretēja, un tas ir svarīgi, lai skolēni ievērot ar noteikumiem un nosacījumiem, kredīta atlikuma. Patērētāji var izmantot parāda konsolidāciju par līdzekli, lai padarītu to vienkāršāku, lai izvairītos studējošā kredīta parādu, uzlādējiet paradu un cita veida parādu, kas nav saistīti ar aktīvu. Labāka kredīta score padara to mazāk sarežģīti iegūt papildu veidu kredītu, tai skaitā auto aizdevumus, nomaksas aizdevumi un maksājumu kartes.

Ja tu esi noklusējuma papildu iekasēšanas izmaksas parasti tiek pievienoti savu aizdevuma atlikuma. Vairāk nekā konsolidācijas nozīmē, ka jūs varētu uzrakstīt vienu čeku par asorti aizdevumiem. Apvienojot savu aizdevumu vienā aizdevumu, jums var būt vienu rēķinu, un jūs, iespējams, pat izdodas samazināt savus maksājumus. Jo ilgāk jūsu atmaksas termiņš patiešām ir, jo mazāka jūsu pašu ikmēneša maksājumi varētu būt.

ārā māja Equity loanUsing māja kapitāla aizdevumu, lai nostiprinātu maksa karšu parāds ir riskanti. Gadījumā, ja Jums ir crappy kredītu, tad nesenās likmes jūs maksājat par savu pašreizējo aizdevumu varētu būt labāk. Atmaksāties savu aizdevumu ātrāk, pārliecinieties, ka jūs iekļaut rakstisku pieprasījumu savu aizdevējs norādot pārsnieguma summu piemēro savu aizdevuma atlikuma, un saglabāt veicot maksājumus ik mēnesi. Kas attiecas uz koledžu kredītu, bet, refinansēšanas situācija ir īpaši sarežģīta, jo pašreizējie students aizdevumi ir faktiski maisījums federālo un privātu finanšu aizdevumu programmas.

Kam vairākus aizdevumus var būt grūti pārvaldīt atšķirīgas summas, kas pienākas, dažādas maksājumu termiņus, kā arī daudz vairāk paziņojumus, lai saglabātu acu par. Turklāt, studentiem vajadzētu saņemt citu kopiju patiesu vekselis par katru privātu aizdevumu, lai patiešām saprastu aizdevuma nosacījumiem un detaļas. Bet kā jūs turpināt būt uz laiku maksājumus par saviem kredītiem, jums ir iespēja pozitīvi ietekmēt savu rezultātu. Šis process var būt ārkārtīgi noderīgi, ja jums ir nepieciešams, lai saglabātu acu par lielāko daļu jūsu maksājumu. aizdevumi vienā

Refinansēšanas parasti tiek veikta tā, lai bloķētu nosaka samazināt procentu likmi un mainīt laika apjomu aizdevuma atmaksu. Konsolidācija parasti pagarina atmaksas termiņu, kā rezultātā uz zemāku samaksu. Kredīti pacietības saglabājas tiesības pretendēt uz konsolidāciju, kas var būt ļoti noderīga, lai noteiktos apstākļos. Ja aizņēmējs ir viena aizdevuma speciālists, konsolidācija nav nepieciešama.

Privātās izglītības aizdevumi netiek kvalificēti konsolidāciju. Šī atlaide nav pieejama jebkuru vai visiem studentiem, kas piesakās uz aizdevumu konsolidāciju. Bet vispārīgi runājot, šeit ir daži no ieguvumiem un iespējamiem trūkumiem apsverot studentu aizdevumu konsolidāciju.

Federal aizdevumi parasti ir zemākas procentu likmes nekā privāto aizdevumu. Konsolidējot vairākus aizdevumus vienā aizdevumu var noteikti palīdzēt kredītņēmējiem, kuriem patīk būt viegli, atsevišķu maksājumu par saviem studentu aizdevumiem. Paturiet prātā, students aizdevums ir iemaksa aizdevumu, nevis apgrozības kredītu. Lai sāktu ar, šie aizdevumi veido tikai niecīgu daļu no mājas aizdevumu.

Periods aizdevums konsolidācija ir nedaudz maldinošs. Pretējā puses, starp mīnusi konsolidācijas ietver nespēja konsolidēt privāto un federālo aizņēmumu. Tas ir viens no svarīgākajiem trūkumiem konsolidēt privātus aizdevumus. Tie aprēķināt un novērtēt konsolidācijas likmes savu aizdevumu un iesniegt vienkāršu atmaksas plānu.