Kā valkāt Dārglietas ar dzīvnieka motīviem

Jūs varat atrast gan smalkas un kostīmu versijas dzīvnieku drukas rotaslietas. Tas varētu strādāt, lai ikviens no pusaudzis visu ceļu līdz pensionāriem. Tas ir veids, kā patiešām dižoties savu sajūtu personības un parādīt pasaulei, ka jūs tiešām var būt daudz jautrības ar savu piederumiem, kurus var nopirkt īpašā vietā – rokdarbu veikals. Tie ir ļoti drosmīgs preces, bet tie nav dārgi. Šeit ir daži atšķirīgi padomi, kā valkāt tos ļoti modes priekšu veidā.

Mēģiniet iet ar dzeltenā zelta. Jūs varat arī vienkārši iet ar zelta toni, ja jūs pērkat bižutērija un rokdarbu veikalā. Tas ir svarīgi, jo siltums zelta ir patiešām gatavojas attiecas atpakaļ uz bagāto brūnu krāsu. Vienīgais izņēmums šāda veida noteikums ir tāds, ka no zebra drukāt. Protams, tas ir daudz baltā un melnā tajā. Šajā gadījumā tas ir pilnīgi pieņemami, lai iet ar sudraba toni. Jūs tiešām nevēlaties pievienot vairāk kontrastu nekā jums tiešām ir nepieciešams. Modelis sevi ir tonnas kontrastu to, lai jūs vēlaties, metāls, lai atbilstu, cik vien iespējams. Tas tiešām dos vairāk augstas end izskatās tik uzmanība būs visu par dažādām aligators, Tiģeris, žirafes, zebras, gepards, čūska vai kāds dzīvnieks izvēlaties.

Eksperimentējiet ar dažādiem materiāliem. Protams gandrīz jebkura veida rotaslietas gabals tiks izmantojot mākslīgās versiju. Tādā gadījumā, kāpēc ne tikai izmantot bižutērija? Jūs patiešām varētu eksperimentēt ar visiem dažāda veida jautras plastmasas un brilles. Rokdarbu veikals ir veids, kā iegūt ļoti lielu rotaslietas, kas var būt centrālais punkts visu jūsu apģērbs. Plus tas tiešām būs ietaupīt daudz naudas, un jūs varat izpētīt visu dažāda veida faktūru un krāsu.

Pretēja būtu iet ar ļoti augstu gabalu. Piemēram, jūs varat atrast daudz ļoti skaistu čūskas iedvesmoja gredzeni. Tie bieži vien ir vairākas krāsas dimantu zila, violeta, brūna, šampanietis, un melns. Jūs pat varētu būt iespēja atrast zebra svītrainām pārī ar baltu dimantu. Tas tiešām dod elegants un elegants funkciju, lai šāda veida rotaslietas, pat tad, ja tas palielinās cena pavisam nedaudz.

Izvairieties kopas. Tā kā šāda veida rotaslietas ir tik dramatisks, tad jūs, iespējams, vienkārši vēlas valkāt vienu gabalu laikā. Uzglabāt pārējo Jūsu rotaslietas diezgan neitrāla. Vēl viena iespēja, lai tas būtu vienkārši pārāk pārī ar leoparda drukas gredzens ar zelta auskari un vēsā kaklarotu. Jūs varētu izmantot arī daudz dažādu zelta rokassprādze aproces. Tas ļauj iekļaut daudz rotaslietas, ka jums jau ir jūsu dārglietu kastīte, bet tikai izmantot to daudz drosmīgu veidā. Tas arī ļauj jums sajaukt bižutērija no rokdarbu veikals ar augstas klases gabalus, kas var pat attiecas atpakaļ uz savu saderināšanās gredzenu par ļoti vienotu izskatu.