Dzīvnieku rotaslietas un aksesuāri tendences

Tas vasara sajūta ir visvairāk noteikti gaisā, un jo dienas iegūt ilgāk un saule spīd spožāk, jūs varētu sākt sērot par piedzīvojumu. Liels ārā gaida, visā tās neprognozējamību un dzīvnieku uztraukums. Lai atvieglotu jums savā savvaļas vasaras aksesuārus, vēlākais rotaslietu izgatavošana padara traku – viens, kas ieguva mums dāmām pie Londonā spiedzienam pār milzīgais mīlīgums no gabaliem – ir dzīvnieku iedvesmoja, un veikt nopietnu stils paziņojumu. Dzimis no jauna ir atdzimis 1970 modes, kas veicina ilgi, plūstot slēdzenes un šķidruma līdzīgu apģērbiem, kas Vanšu ķermeņa noslēpums, popularitāte šīm dzīvnieku aksesuāru ir planējošs. Dizaineri cenšas, lai godinātu tos bioloģiskās pasaulē un parādīt savu krāšņumu, un kas mēs esam pretoties?

Šādas tendences skaistums ir tas, ka jūs varat parādīt savu individualitāti, izvēloties jūsu pašu garu dzīvnieku. Gribi būt gudrs un jaukā? Izvēlēties atbilstoša panda lāču kaklarota un gredzens, kas piekrauts ar kiču, spīdīgu labestību, kas saglabās komplimentus nāk. Meklējat īpašu gabals, kas būs atdzīvināt citādi ikdienas apģērbs? Izvēlieties uzkrītošā treknrakstā eksotiski putni, piemēram, flamingo un toucans, ar krāsainiem knābji un krāšņs spalvas. Alternatīvi, izteikt savu iekšējo kaķis dāma, novirzot viņai cauri kaklarotas un gredzeni rotāti ar draudzīgu kaķu sejām.

Atcerieties, tas nav viss laimīgi ar dzīvnieku valstībā. Ja jūs esat pēc grūts piederumiem, kas konkurē stilā likmēm, tas joprojām ir vērts apskatīt, kas ir piedāvājums brīdī. No sudrabaini slīdētas čūskas ka ietīties ap pirkstiem un plaukstas un spīguļiem nikni saulē, lai vilki, kas sēž klusi ap kaklu un skatās ar vēsu pārliecību, šie lieliski nejēdzīgi gabali iebiedēt un iedvesmot.

Par nod uz savvaļas pusē bez iet pa malu, izvēlēties raust gredzenu vai vienkāršu haizivs zobu piekariņu cilpas pār jūsu mīļākie joslā krekls. Šīs gadījuma piederumi komplektēt perforators un pierādītu, ka esi meitene nedrīkst sajaukt ar, bet tie nav dominēt jūsu apģērbs un būris jums. Tie ir vienkārši pietiekami, lai kaudzē ar citiem saviem iecienītākajiem dārgakmeņiem par eklektisku viļņi, bet var arī valkāt ar sevi par zemu, pagadās vēsā efektu.

Dzīvnieku motīvi ļauj jums izteikt savu personīgo spēku, kā arī savu izpratni par dabas pasauli visā tās krāšņumā. Tilts starp tradicionālo un moderns, šie talismani likt regulāri rotaslietas kauns vēršoties pie mūsu instinktiem caur mirgo krāsu un sīki izstrādāta projekta. Dzīvnieki ir šāds raksturs, ka tie ir gabali, jūs vēlaties, lai savāktu un dārgumu gados -, jo galu galā, kamēr mēs varētu apsvērt šo pašreizējo karstā tendenci, kurš dzirdējis zilonis vai lauva iet no stilā? Mūžīgais, elegants un unikāls, šie dzīvnieki žēlastību planētu un ir simboliski tās skaistumu; Tagad viņi var uzlabot jūsu rotaslietu izgatavošana procesu.