Dabas mātes iedvēsmotas rotaslietas – dabas šarms un dzīvnieki

No apmēram 2500 līdz mūsdienu, dzīvnieku un dabas motīvi ir valdīja augstāko mākslā un rotaslietas. Agras biedrības darināts dzīvniekus uz rotas, bieži vien tos valkāt vairāk kā talismani nekā kā iedomātā rota.

Stilizētā rotaslietas modeļiem lapas, sirdis, un ziedi piedalījās karaļa pulcēšanās, reliģiskās ceremonijās, un izstrādāt apbedījumiem. Senajā Āfrikā, rotaslietas tika izveidota par godu Silphium augu, kuru sēklas ir tas, ko mēs identificējam kā sirds formas, un kuru sula ir ziņots, ir izmantoti medicīniski.

Par lomu daudzveidība, ka rotaslietas ir bijusi ir aizraujoši, ar dažiem no populārākajiem formas un stilus katra laikmeta tiek nēsāts:

Šķiet tikai montāžas, tad, ka liela daļa ikonu rotaslietas mēs mīlam un apbrīnot dzīvības mirdzošs un zeltītiem formas iedvesmojoties no pasaules, kas ir mums visapkārt. Izpētē šīs rotaslietas stilu, šeit ir daži pasakains piemēri:

Viens no visvairāk aizraujošu iezīmes aptuveni rotaslietas iedvesmoja daba ir tāda, ka tā nekad iet no stilā. Vai kā simboli mīlestības – sirds rotaslietas vai piemiņlieta gredzeni – vai simboli varas – pārstāv čūskas, lielajiem kaķiem vai mītisks pūķi – ar smalkas rotaslietas, kas atspoguļo vitalitāti ap mums ir gabali patiesi dārgumu tagad un daudzi ilgumus nākt.